Wczytuję dane...
Formy płatności

GOTÓWKA

Płatność gotówką w punkcie wydań przy odbiorze zamówienia.

PRZELEW INTERNETOWY

Przelew potwierdzony.
W trosce o jak najlepszą obsługę dane do przelewu przesyłamy e-mailem w momencie zarezerwowania zamówionego towaru w magazynie. Weryfikacja płatności następuje po ok. 24 godzinach.

KARTA PŁATNICZA

Karta kredytowa.
Rozliczenia transakcji przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu BlueMedia.pl. Przy wyborze tej opcji, po zatwierdzeniu zamówienia następuje przekierowanie do elektronicznego systemu obsługi kart płatniczych. Bramka obsługuje karty płatnicze Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Weryfikacja płatności następuje z reguły w ciągu 15 minut..

PRZELEW ONLINE

Bramka płatności on-line umożliwia szybki i bezpieczny transfer pieniędzy za zakupiony towar. Po zaznaczeniu opcji „przelew on-line” , zatwierdzeniu zamówienia i wybraniu banku, klient jest przenoszony na stronę logowania do elektronicznego panelu obsługi konta. Bramka współpracuje z bankami Alior Bank, Bank Nowy BFG S.A., Bank Pekao, BNP Paribas, BOŚ Bank, Citi Handlowy, Credit Agricole, IdeaBank, ING, Inteligo, mBank, Millenium Bank, PKO Bank Polski, Plus Bank, Santander, Banki Spółdzielcze, Get In Bank, Nest Bank, Noble Bank. Wszystkie usługi realizowane są poprzez PayU SA w oparciu o System Płatności Online PayU. Weryfikacja płatności następuje z reguły po upływie 15 minut.